+371 29255402     gaidam JŪS  pēc adreses Rīga Brīvības iela 139  

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Studio design ir rupnīcas “Nobilia” dizaina līnija īpašiem vācu mēbeļu cienītājiem.

Kompānija „Nobilia" viennozīmīgi ir lielākā iebūvēto virtuvju mēbeļu ražošanas kompānija Eiropā. Divas rūpnīcas, kas atrodas Austrumu Vestfālenē, kuru ražotnēs ir vienas no modernākajām iekārtām un aizņem aptuveni 215 000 m2 platības. Jau 65 gadus kompānija „Nobilia" ražo mēbeles ar ļoti augstu kvalitāti. Katru dienu tiek saražotas ap 2 600 virtuvēm un jāatzīst, ka arī darbinieku skaits šajā uzņēmumā ir ap 2 600. Katru dienu virtuvi no kompānijas „Nobilia" izvēlas pircēji no vairāk nekā 70 valstīm visā pasaulē. Statistika vēsta, ka katra trešā virtuve, kas tiek pārdota Vācijā, nāk no kompānijas „Nobilia".

Ļoti plašs sortiments. Studio design ražo – sākot no klasikām, beidzot ar ultra-modernām dizaina virtuvēm. Plašā stila, krāsas un dizaina izvēle, sniedz iespēju apmierināt jebkuru klienta vēlmes, jo tiek dota iespēju iegādāties kvalitatīvu produktu par pieņamemām cenām.
Studio design līnijā tiek izmantota furnitūru no tādām mūsdienīgām ražošanas kompānijām kā Hettich, Grass, Blum. Pateicoties augsti attistītām tehnoloģiskām iekārtām un jaunākajām tehnoloģijām mēbeļu ražošanā, tiek garentēta izcila „vācu kvalitāte". Funkcionalitāte, ergonomika, individualitāte, moderns dizains – tieši šie vārdi raksturo dizaina līniju Studio design.
Kompānijas kvalitātes devīze – „Ražots Vācijā", tieši tāpēc visas mēbeles, moduļi, piederumi un materiāli tiek rūpīgi pārbaudīti pašu laboratorijā līdz tiek nodoti ražošanā.

Ražotāja mājaslapā Jūs variet iepazīties ar kompānijas filozofiju, faktiem, kā arī aplūkot pilnu mēbeļu sortimentu, izmantotos materiālus, kā arī noskatīties video materiālus par kompāniju un produkciju. Pārliecināsieties par uzņēmuma kvalitātes principiem, ražošanas apjomu, kas niedz pārsteidzošu rezultātu.

www.nobilia.de