+371 29255402     gaidam JŪS  pēc adreses Rīga Brīvības iela 139  

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Vācu fabrika „Ballerina-Kuchen" dibināta 1978. gadā. Uzņēmums ir specializēts augstas kvalitātes virtuves mēbeļu ražošanā. Virtuvju mēbeļu ražošana atrodas Buende/Vestfālenē. Rūpnīca ikgadu saražo ap 25 000 individuāli izstrādātas, augstas kvalitātes virtuves, ar atzīmi – „vācu kvalitāte".

Eksports sastāda 52% no kopējās saražotās produkcijas, vairāk nekā 27 valstīs. Pēdējo 5 gadu laikā uzņēmuma apgrozījums palielinājies par vairāk nekā 30%. Uzņēmumu sastāda 250 darbinieki, darbinieku rotācija ir minimāla. Uzņēmuma rūpnīca ir aprīkota ar modernu tehniku un ražošanas platību 30 000 kv.m.

„Ballerina-Kuchen" nosaka konkurētspējīgas tendences tirgū, piedāvājot inovatīvu produkciju. Produktu pārdošana tiek veikta visā pasaulē, produktu klāsts sevī ietver vairāk nekā 450 modeļus, pateicoties tam, ir iespējams apmierināt visprasīgākās klienta vēlmes. Par pamatu fasādēm tiek izmantots finieris (ozola, riekstkoka), masīvkoks, MDF, stikls un melamīns. 2006. gadā segmentā „Virtuves mēbeles" kompānija „Ballerina-Kuchen" ieguva pirmo vietu ar produkciju „Virtuves bez rokturiem" un pirmo reizi mēbeļu ražošanas tirgū iepazīstināja ar bezrokturu mēbeļu sistēmām. 2012. gadā „Ballerina-Kuchen" saņēma apbalojumu „Inovācija 2012" par izgudrojumu, videi draudzīgu materiālu mēbeļu fasāžu ražošanā. 2013. gadā piešķirta balva „Unikāls korpuss", taču 2014. gadā - balva par digitālās drukas izmantošanu mēbeļu ražošanā.

Atkarībā no apdares materiāliem, kompānija „Ballerina-Kuchen" piedāvā 7 cenu kategorijas, kas sniedz saviem klientiem iespēju iegādāties ekonomiskās klases virtuvi, gan premium klases virtuvi.

„Ballerina-Kuchen" sniedz lielisku iespēju izvēlēties no 24 variantiem korpusa dekoriem bez papildus maksas. Neapšaubāma priekšrocība – katras mēbeles aizmugurējā siena izgatavota no 8 mm skaidu plāksnes, korpuss – 16 mm, plaukti 19 mm, kas sniedz lielāku stabilitāti un noturību. Izmantojama top-furnitūra no BLUM un Grass. Kopš 2014. gada ūdensizturīgas poliuretāna malas.

„Ballerina-Kuchen" īpašibas ir tādas, kā sienas paneļu izpildījums ir ar korunda pārklājumu, koka fasādes krāsošanas iespējas dažādās krāsās pēc RAL kataloga, kā arī tiek piedāvāts īpašs pārklājums Resopal (termolamināts).

Neapšaubāmi, „Ballerina-Kuchen" ir mūsu uzņēmuma favorīts. Ar šīm virtuvēm varam panākt unikālu dizainu, stilu, estētiku un funkcionalitāti, kā arī radīt prieku ikvienam. Aicināti arī apmeklēt ražotāja mājas lapu.

www.ballerina.de