+371 29255402     gaidam JŪS  pēc adreses Rīga Brīvības iela 139  

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Jau vairāk nekā 70 gadus, kompānija „Venjakob" ir pazīstama kā ēdamistabu, kafijas un žurnālu galdiņu mēbeļu ražošanas kompānija, kura ieņem vienu no vadošajām lomām Eiropā.

Ēdamistabas mēbeļu kolekcijas sevī ietver ēdamgaldus un tiem pieskaņotus krēslus, kas izgatavoti no masīvkoka, finiera plātnēm, tā pat galda virsmas var būt no granīta vai stikla ar interesantām, funkcionālām iespējām. Viennozīmīgi ēdamistabas krēsliem jābūt ērtiem – tādēļ tiek piedāvātas dažādas opcijas katra gaumei – apvilkšana ar audumu vai ādu, klasiska koka apdare vai pat šūpuļkrēsla tipa. Kolekcijā tiek pieskaņotas arī tādas mēbeles kā vitrīnas un citas nepieciešamās mēbeles ēdamistabas zonai.

Plašā piedāvājumā kafijas galdiņi – dažādi modeļi no dažādiem materiāliem – koka, stikla, akmens un metāla. Kompānija „Venjakob" nodrošina starptautiski atzītu dizainu, plašu produkcijas sortimentu, lielisku servisu un, viennozīmīgi – vācu kvalitāti.

Ražotāja mājaslapā Jūs variet aplūkot pilnu produkcijas sortimentu. Noskatīties video kā arī lejuplādēt produkcijas katalogus. Mājaslapa aprīkota ar meklēšanas filtru, kas atlasīs tieši Jums nepieciešamās mēbeles. Fabrikas ražošanas kvalitāte, izmantotie materiāli, stils un dizains, viennozīmīgi – ir tā vērts!

www.venjakob-moebel.de