+371 29255402     gaidam JŪS  pēc adreses Rīga Brīvības iela 139  

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Kompānijas „Franz Fertig" veiksmes formulu viennozīmīgi nodrošina inženieru un dizaina risinājumi, radot augstas kvalitātes un komfortablas mēbeles. Profesionāļi saka, ka šīs mēbeles izceļas ne tikai ar vizuālo pievilcību, bet arī ar tehniskajiem risinājumiem. Ar kompāniju sadarbojas tādi pasaules slaveni dizaineri kā Thomas Althaus, Volker Laprelli u.c.

Dīvāni un atpūtas krēsli no „Franz Fertig" ir funkcionāli un viegli transformējami – regulējami roku balsti un atzveltne, kā arī citas funkcijas.

Visiem dīvānu modeļiem ir masīvs karkass ar režģa pamatni matracim. „Franz Fertig" piedāvā nevainojamu materiālu izvēli – tērauda sakausējumi, cēlkoks, āda un labākie tekstilmateriāli. Tas viss, lai kopā ar rūpīgi izstrādāto inženieru risinājumu, dīvāni būtu arī ērti, patīkami, kā arī spēcīgi un izturīgi.

Par pamatu kompānijas „Franz Fertig" tiek ņemts rūpīgs roku darbs.

Ražotāja mājaslapā Jūs variet iepazīties ar pilnu produkcijas klāstu. Pie katra modeļa būs apraksts ar ražošanas materiāliem un transformācijas iespējām. Noteikti aplūkojiet katalogu „Sēdēt, atpūsties, gulēt", jo viennozīmīgi radīsies komforta atmosfēra.

www.franz-fertig.de