+371 29255402     gaidam JŪS  pēc adreses Rīga Brīvības iela 139  

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Kompānija „Sudbrock" - moderna mēbeļu ražošanas kompānija, kur katrs meistars pievērš lielu uzmanību katrai detaļai, izveidojot unikālus, sarežģītus modeļus. Inovatīva tehnoloģija, kvalitatīvi materiāli un vācu pedantiskums rada lieliskus rezultātus. Visas mēbeles tiek ražotas pēc jaunākajām tehnoloģijām, saglabājot tradicionālo roku darbu.

Fabrika „Sudbrock" ražo mēbeles priekš dzīvojamām istabām, guļamistabām, priekšnamiem, bibliotēkām un citām telpām. Kā arī ražo skapjus dažādām vajadzībām. Galvenie materiāli: tērauds, alumīnijs, finieris, ozolkoks un cēlkoks. Fabrikai ir izveidojusies cieša sadarbība ar daudziem slaveniem Eiropas dizaineriem. Katra mēbele ir unikāla un individuāla. Taisnas līnijas, neatkārtojams dizains, spēcīga ģeometrija ir rūpnīcas kredo.

Pirmā lieta, ko mēs redzam ieejot mājoklī, ir priekšnama mēbeles. No tā, kā tās izskatās, daļēji nosaka atmosfēru telpā. Elegantās vācu mēbeles viennozīmīgi sniegs pozitīvu noskaņu telpā, gan saimniekiem, gan viesiem. Vācu mēbeļu ražotāji piedāvā dažādus variantus mēbeļu apdarei, gan krāsas ziņā, gan faktūras. Lakota, spīdīga virsma vai finierēts koks, viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm. Spogulis un virsdrēbju pakaramie arī viennozīmīgi ieņem svarīgu lomu priekšnamā. Vācijas dizaina mēbeles – modernas un gaumīgas, jebkurā mājoklī ienesīs individualitāti, izsmalcinātu interjeru, radot komfortablu un mājīgu atmosfēru.

Kompānijas mājaslapa ir īsa un kodolīga, taču ļoti pārskatāma. Jūs varat aplūkot katalogus un iepazīties ar piedāvāto produkciju, saskatīt augsto kvalitāti un īstu roku darbu. „Made in Germany" – tas visu izsaka.

www.sudbrock.de