+371 29255402     gaidam JŪS  pēc adreses Rīga Brīvības iela 139  

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Vācu kompānija „Meise moebel " tika dibināta 1990. gadā, dibinātājs – Dieter Meise. Plašs sortiments, gaumīgs dizains un augsta kvalitāte par pieņemamu cenu, tieši tāpēc kompānija „Meise moebel" ieņem vienu no vadošajām pozīcijām gultu ražošanas nozarē Vācijā. Lielāko daļu mēbeles ir roku darbs, taču rūpīgi izstrādātai loģistikas sistēmai, tiek garantēta ātra piegāde, jo kompānijas noliktava aizņem 20 000 m2.

Tiek piedāvātas dažādu izmēru gultas, plašs modeļu sortiments. Dizaineri no visas pasaules dalās ar savām idejām, ko realizē „Meise moebel". Katru gadu tiek ieviesti jauni modeļi, rūpīgi izvēloties materiālus ražošanā – dabīgā āda, tekstils, mākslīgā āda, mētāls, masīvkoks u.c. Viennozīmīgi kompānijas raksturīgākā pazīme ir – vācu kvalitāte apvienota ar gaumīgu dizainu, kas plaši tiek pieprasīta visā Eiropā. "Jūsu gultai arī pēc daudziem gadiem jāatstāj iespaids un jāparāda Jūsu individualitāti!" – par to rūpēsies Meise mebel.

Ražotāja mājaslapā Jūs variet iepazīties ar uzņēmuma filozofiju, projektēšanu, dizainu un kvalitātes nosacījumiem ražotnē. Neticama modeļu izvēle jebkurai gaumei! Īpašu uzmanību pievērsiet katalogam, kurā varēsiet aplūkot pārsteidzošos gultas paraugus ar gaumīgiem dizaina risinājumiem. Ražotāja sauklis - „Gulta ir viens, taču to pamēģināt un pārbaudīt ir pavisam kaut kas cits!", jo pārliecinoties par to, noteikti gribēsiet iegādāties un baudīt komfortu arī mājās.

www.meisemoebel.de